bg-preco-vylet-s-nami-1Sme presvedčení, že výlet balónom by mal v sebe niesť veľkú dávku romantiky, byť príjemným súkromným zážitkom. Nemá to byť adrenalínové „mačkanie“ sa s cudzími ľuďmi. V našom koši K-12, ktorý je určený až pre 5 osôb, poletíte okrem pilota maximálne dvaja. Preto je výlet balónom ideálny pre oslavujúce páry, zaľúbené dvojice, prekvapenie pre najbližšieho. Lietame najčastejšie v okolí Bojníc alebo v Turčianskej kotline, kde až do výšky cca. 2400 metrov nad morom nie sú žiadne letové obmedzenia. 300 metrov v ostatných riadených priestoroch (napr. Bratislava, Košice, Žilina, Sliač,...). Výlet balónom môžete spojiť s turistikou v prekrásnych terénoch alebo návštevou niektorej miestnej atrakcie (Bojnice – zámok, kúpele, ZOO, Turčianske Teplice – kúpalisko, kúpele,...). Naši piloti majú v daných lokalitách nalietaných stovky hodín, dokonale poznajú terén a vzdušné prúdenie. Nový balón vybavený modernými technológiami, platné osvedčenie a poistenie pasažierov sú samozrejmosťou. Balón je z hľadiska leteckého zákona v kategórii lietadlo, čo znamená každoročné preskúšanie techniky a pilotov Leteckým úradom. Naši piloti sú členmi Aeroklubu Prievidza a sú držiteľmi aj ďalších leteckých licencií.

bg-ako-prebieha-vylet-1Pri zakúpení výletu si dohodnite predbežný termín. Náš pracovník Vás bude 2 dni pred dohodnutým termínom kontaktovať s aktuálnou meteosituáciou. Vtedy sa dozviete čas a miesto štartu, alebo v prípade nepriaznivého počasia si dohodnete náhradný termín. Po stretnutí na štartovisku a krátkej inštruktáži začína príprava balóna na štart (približne 15 minút). Je to zaujímavá fáza výletu, počas ktorej zvyčajne pribúdajú fotografie do rodinného albumu.Samotný let trvá približne hodinu, v jeho záverečnej fáze pilot vyberie vhodné miesto na pristátie. Po pristáti sa uskutoční tradičný krst prvoletcov a aj z Vás sa stanú vzduchoplavci. Po prípitku šampanským a odovzdaní krstných listov Vás odvezieme späť na miesto štartu. Lietame po celý rok, v zime počas celého dňa, v lete ráno a večer. Nelietame však „za každú cenu“, lebo prvoradá je pre nás bezpečnosť a pohoda na palube. Do balóna je ideálne športové oblečenie a obutie, vhodná je šiltovka alebo iná pokrývka hlavy. V balóne je približne rovnaká teplota ako na zemi, nefúka tam vietor, lebo sa pohybujeme rovnakou rýchlosťou ako okolitý vzduch. Na celú akciu si je potrebné rezervovať 2-3 hodiny.

bg-objednajte-si-vylet-1Chcete niekomu splniť životný sen alebo obdarovať blízkeho nezabudnuteľným zážitkom?
Chcete, aby sa Váš svadobný dar vynímal medzi kopami mixérov a rýchlovarných kanvíc?
Balík krásnych emócií môže mať podobu „Darčekového poukazu na výlet balónom“. Cena pre dve osoby je 330€. Je to najlepšia cena na trhu pre privátny let, overte si to. Darčekový poukaz je vystavený na meno, ale je prenosný a jeho platnosť je jeden rok.
Ak chcete, aby mal Váš výlet ešte exkluzívnejšiu podobu, vieme pre Vás pripraviť dovoz a odvoz limuzínou s občerstvením, raňajky/večeru v tráve, alebo zrealizovať ďalšie Vaše nápady.Darčekový poukaz si môžete objednať:

  • telefonicky: 0911 555 550
  • mailom: info@avionaut.sk.

Alebo odošlite formulár s Vaším kontaktom a my sa Vám ozveme :)

Avionaut spol. s r.o.
Moyzesova 7
Bojnice 972 01
Tel.: 0911 555 550
E-mail: info@avionaut.sk