bg-preco-vylet-s-nami-1Sme presvedčení, že výlet balónom by mal v sebe niesť veľkú dávku romantiky, byť príjemným súkromným zážitkom. Nemá to byť adrenalínové „mačkanie“ sa s cudzími ľuďmi. V našom koši K-12, ktorý je určený až pre 5 osôb, poletíte okrem pilota maximálne dvaja. Preto je výlet balónom ideálny pre oslavujúce páry, zaľúbené dvojice, prekvapenie pre najbližšieho. Lietame najčastejšie v okolí Bojníc alebo v Turčianskej kotline, kde až do výšky cca. 2400 metrov nad morom nie sú žiadne letové obmedzenia. 300 metrov v ostatných riadených priestoroch (napr. Bratislava, Košice, Žilina, Sliač,...). Výlet balónom môžete spojiť s turistikou v prekrásnych terénoch alebo návštevou niektorej miestnej atrakcie (Bojnice – zámok, kúpele, ZOO, Turčianske Teplice – kúpalisko, kúpele,...). Naši piloti majú v daných lokalitách nalietaných stovky hodín, dokonale poznajú terén a vzdušné prúdenie. Nový balón vybavený modernými technológiami, platné osvedčenie a poistenie pasažierov sú samozrejmosťou. Balón je z hľadiska leteckého zákona v kategórii lietadlo, čo znamená každoročné preskúšanie techniky a pilotov Leteckým úradom. Naši piloti sú členmi Aeroklubu Prievidza a sú držiteľmi aj ďalších leteckých licencií.

bg-ako-prebieha-vylet-1Pri zakúpení výletu si dohodnite predbežný termín. Náš pracovník Vás bude 2 dni pred dohodnutým termínom kontaktovať s aktuálnou meteosituáciou. Vtedy sa dozviete čas a miesto štartu, alebo v prípade nepriaznivého počasia si dohodnete náhradný termín. Po stretnutí na štartovisku a krátkej inštruktáži začína príprava balóna na štart (približne 15 minút). Je to zaujímavá fáza výletu, počas ktorej zvyčajne pribúdajú fotografie do rodinného albumu.Samotný let trvá približne hodinu, v jeho záverečnej fáze pilot vyberie vhodné miesto na pristátie. Po pristáti sa uskutoční tradičný krst prvoletcov a aj z Vás sa stanú vzduchoplavci. Po prípitku šampanským a odovzdaní krstných listov Vás odvezieme späť na miesto štartu. Lietame po celý rok, v zime počas celého dňa, v lete ráno a večer. Nelietame však „za každú cenu“, lebo prvoradá je pre nás bezpečnosť a pohoda na palube. Do balóna je ideálne športové oblečenie a obutie, vhodná je šiltovka alebo iná pokrývka hlavy. V balóne je približne rovnaká teplota ako na zemi, nefúka tam vietor, lebo sa pohybujeme rovnakou rýchlosťou ako okolitý vzduch. Na celú akciu si je potrebné rezervovať 2-3 hodiny.

bg-objednajte-si-vylet-1Chcete niekomu splniť životný sen alebo obdarovať blízkeho nezabudnuteľným zážitkom?
Chcete, aby sa Váš svadobný dar vynímal medzi kopami mixérov a rýchlovarných kanvíc?
Balík krásnych emócií môže mať podobu „Darčekového poukazu na výlet balónom“. Cena pre dve osoby je 350€. Je to najlepšia cena na trhu pre privátny let, overte si to. Darčekový poukaz je vystavený na meno, ale je prenosný ima jeho platnosť je jeden rok.
Ak chcete, aby mal Váš výlet ešte exkluzívnejšiu podobu, vieme pre Vás pripraviť dovoz a odvoz limuzínou s občerstvením, raňajky/večeru v tráve, alebo zrealizovať ďalšie Vaše nápady.Darčekový poukaz si môžete objednať:

  • telefonicky: 0911 555 550
  • mailom: info@avionaut.sk.

Alebo odošlite formulár s Vaším kontaktom a my sa Vám ozveme :)

Avionaut spol. s r.o.
Moyzesova 7
Bojnice 972 01
Tel.: 0911 555 550
E-mail: info@avionaut.sk